Regulamin

Prosimy o przeczytanie i zaakceptowanie wszystkich zapisów i postanowień zawartych w REGULAMINIE. W przypadku braku zgody na nie, prosimy nie korzystać z naszych usług.

Serwis Talony.com pełni TYLKO i WYŁĄCZNIE rolę informacyjną.

1. Korzystanie z serwisu jest darmowe i nie wymaga rejestracji zarówno dla użytkowników przeglądających kody, kupony rabatowe i promocje jak i dla osób chcących dodać kody i kupony rabatowe.
2. Dodawanie kuponów jest darmowe i nie wymaga rejestracji w serwisie. Każdy kupon jest sprawdzany przez serwis Talony.com.
3. Serwis nie odpowiada za treści publikowane przez użytkowników takie jak: kody rabatowe, kupony rabatowe, promocje, komentarze. Serwis stara się monitorować ww. treści pod względem legalności, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich stosowanie, publikowanie i używanie.
4. Kody, kupony rabatowe i promocje to informacje prezentowane w serwisie Talony.com przez strony trzecie, nie powiązane z serwisem Talony.com. Nie gwarantujemy, że kody, kupony rabatowe i promocje będą działać w zakresie przedstawionym przez dodających. Serwis Talony.com wyłącza jakakolwiek odpowiedzialność za informacje pochodzące od stron trzecich.
5. Serwis Talony.com może usunąć kody, kupony rabatowe, promocje bez podania przyczyny.
6. Wszlkie znaki towarowe, nazwy są użyte w serwisie Talony.com są znakami ich właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych.
7. Ewentualne spory związane z usługami świadczonymi przez Talony.com w oparciu o niniejszy REGULAMIN będą rozstrzygane przez właściwe polskie sądy powszechne.
Copyright ©
Kody i kupony rabatowe, zniżki, promocje sklepy internetowe i stacjonarne - Kupuj taniej z talony.com